Odebírat
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(HonzaRez) RP (26.6.2026 11:38)
|
reagovat
|
|
A nechtěli byste sem dát nějakou Missku s nadpičníkem...? |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(Kalda) R (26.6.2026 8:29)
|
reagovat
|
|
ta vlevo me trochu pripomina doktorku Cuddyovou z House |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(1337) (25.6.2026 21:54)
|
reagovat
|
Keď to tvrdí kokot, ktorý ani nevie používať svoj rodný jazyk, musí na tom niečo byť, ty "na lavo"! |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(pavel-komous) (25.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
|
Na lavo asi niekto z progresivneho slovenska |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(feshyynak) (25.6.2026 12:29)
|
reagovat
|
|
v roku 2026 vyhrala Syrska kunda, pardon Kurdka |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(Občan Y) R (25.6.2026 12:02)
|
reagovat
|
|
Kazdej si muze udelat nejakou soutez o miss a zvolit si tam koho chce. Co to ma dokazovat? Svobodu? |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(1337) (25.6.2026 11:24)
|
reagovat
|
|
Tá miss je z Iránu? Videl som spústu oveľa krajších Peržaniek... (Som si vedomý toho, že v Iráne nežijú iba Peržania, keby niečo.) Inak, DQDLM je tupý kokot. A autor / OP obrázku je ešte väčší kokot. Kokoti si proste zámienku na obvinenia z "woke propagandy" vyrobia úplne z každej nepodstatnej hovadiny. A ešte sa tým odkopú ako rasistické mrdky. |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(hopik007) RP (25.6.2026 11:13)
|
reagovat
|
|
Mozna se ta na pravo neprihlasila. |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(cok) R (25.6.2026 11:06)
|
reagovat
|
|
Beriem, Nechajme to v rovine "Iné" typy. |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(notochord zebry) (25.6.2026 10:37)
|
reagovat
|
|
cok: No nevim, jestli sojovat sportovce zrovna s vyssim intelektem je na miste. |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(cok) R (25.6.2026 10:08)
|
reagovat
|
|
Ono je tu ešte jeden faktor. Obe majú pekné telo od športu, ale jedna ma vlastnosti kurvy a druhá maká na športových výsledkoch. Preto baby ako Alicia na Miss nikdy neuvidíš. Na Miss sa hlásia proste iné typy, nie random germany baby s vyšším intelektom |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
((M)) (25.6.2026 9:55)
|
reagovat
|
Miss radeji nehodnotim, ale Alicia rozhodne neni nejakou “nahodnou” atletkou. Moc takovych neni |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(DQDLM) R (25.6.2026 9:49)
|
reagovat
|
|
A ke všemu je ta misska původem z Iránu. Klasický produkt levičácké woke propagandy. |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(masturbator3000) (25.6.2026 9:15)
|
reagovat
|
|
To je Bubilkova s parukou, ne? |
|
|
Obrázek 'Who best represents the country'
(Ger) (25.6.2026 9:13)
|
reagovat
|
|
Myslim politicky a volim pani vlevo, cemu dezolati nerozumi? Potrebujeme pozitivni priklady |
|