Odebírat
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(pavel-komous) (25.6.2026 21:47)
|
reagovat
|
|
Zase komunisti |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(1337) (25.6.2026 18:19)
|
reagovat
|
|
No a Chujožvýk to práve zaklincoval! Priznaj sa, že si to ty osobne, Macinka! |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(1337) (25.6.2026 18:18)
|
reagovat
|
U nás je šéfom jednej z koaličných strán ex-kpt. JUDr. Andrej Danko. Podobne retardovaný zmrd, rovnako infantilne pomstychtivý a malicherný, rovnako má zvyk vytvárať nové, čudesné slová a zvraty - "termeň", "otupejevjájú", "vyslepiť"... Spôsob jeho slovotvorby je takisto komolenie jazyka následkom debility. Toľko spoločných znakov s Macinkom... Náhoda? Nemyslím si. |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(Xудожник-K1) (25.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
To by Strum nidz ka nedlal potroze on nine zdravil ho Bidnet a Pvka tomu co ho rekmedil za plynemm a vyonanoval na klade ty maly kaluz. |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(JapaNaTo) RP (25.6.2026 15:56)
|
reagovat
|
|
Já tomu asi nerozumím a potřebuji kapitána. |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(pink ponk) (25.6.2026 14:13)
|
reagovat
|
Satrouni to vyšperkoval |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(king) RP (25.6.2026 13:05)
|
reagovat
|
|
to je Kolar? |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(Kdyby byl Filip Turek ministrem, tak by nehajloval tak často) (25.6.2026 13:04)
|
reagovat
|
@satrouni: |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(satrouni) (25.6.2026 12:48)
|
reagovat
|
|
evropských směrnic, překusoval emisní povolenky a vyrážel ze sebe neuvěřitelné názvy klimatických balíčků.
Také tentokrát ochromilo rozčilení jeho vyjadřovací schopnosti, a on k opravdovému zděšení prezidenta zařval: "Ústavní pučist!"
Po tomto slově prezident vzhlédl a udiveně se ptal: "Co jste to řekl?"
Ministr, rudý rozčilením i lítostivým vztekem nad svým dřevěným jazykem, volal: "Pustní účup! Zelený hnusec!" |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(satrouni) (25.6.2026 12:47)
|
reagovat
|
|
a podobně.
Také je pravda, že pan ministr byl velmi rozčilen, ale tím pravdivé údaje končí a všechno ostatní se ve skutečnosti odehrálo docela jinak.
Obavy Petra Macinky z toho, že nedokáže ze sebe vypravit souvislou větu, byly zcela oprávněné. Již od dob svého působení v Institutu Václava Klause trpěl tím, že v rozčilení z přemíry politologických termínů komolil slova a věty. Měl velmi nepříjemné vzpomínky na televizní debaty, kde jsa rozrušen drahými zelenými experimenty, pletl zkratky evropských |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(satrouni) (25.6.2026 12:46)
|
reagovat
|
|
Měli jsme jakési pochybnosti o tom, že se výstup mezi prezidentem Pavlem a ministrem Macinkou odehrál tak, jak to bylo popsáno v novinách, a naše Kancelář pro uvádění románových příběhů na pravou míru k tomu zjistila toto:
Prezident sice přijal ministra chladně, ale na tom není nic divného. Není zvykem, aby hlava státu při příchodu člena vlády vypukla v halasení jako: "Ale jejejeje, pan ministr od Motoristů! To jsou k nám hosti! Příteli! Buďte vítán! Kam s tím vaším spalovacím motorem zaparkujeme?" a podob |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(Xудожник-K1) (25.6.2026 12:46)
|
reagovat
|
Mi se libi jak cersi resi picoviny, misto aby resili, ze vstupuje v pl;atnost migracni pakt, ze CR jde dopyce, ze gren deal likviduje prumysl a ten ted rekl, ze jej budtop zrusi, nebo odchazi z Nmecka - UPLNE - uz ted temer vsichni vyrabi veci v Cine --- a oni resi saska bezvyznamne zeme na summitu, kde je CR jen 5 kolo u vozu |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(rduxi) (25.6.2026 12:24)
|
reagovat
|
|
Odpudivá lidská bytost |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(Jirotkův duch) (25.6.2026 12:18)
|
reagovat
|
|
@pink ponk: To co jsi napsal je jediná správná interpretace |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(Kkt2) (25.6.2026 12:13)
|
reagovat
|
Kde jsou onyxové hodiny kurvafix? Jinak za mě supr vtípek |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(j.p.) R (25.6.2026 11:55)
|
reagovat
|
|
nevidím obláček kouře |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(pink ponk) (25.6.2026 11:15)
|
reagovat
|
|
Já si to vykládám tak, že vystresovaný Macinka (účetní) směšně útočí na hodného pana prezidenta (továrníka), který ale ve skutečnosti nehodlá bránit Macinkovi ve výkonu jeho pravomocí (vzít si jeho dceru), i když si myslí, že to nezvládne (dcera ho stejně asi nebude chtít). Dá se to vyložit nějak jinak? |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(HonzaRez) RP (25.6.2026 11:03)
|
reagovat
|
|
Vypadá to, že tvůrce tohoto díla je buď negramot, nebo ten gag nepochopil... |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 10:52)
|
reagovat
|
|
Dá se říct, že DQDLM je debil - něco jako Pepek Vyskoč. |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(DQDLM) R (25.6.2026 10:25)
|
reagovat
|
|
Dá se říct, že generalisimo Pavel je komunista s lidskou tváří - něco jako Alexander Dubček |
|
|
Obrázek 'Setapouch'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 10:16)
|
reagovat
|
Slzičky Motoristů jsou příjemným osvěžením v těchto horkých dnech. |
|