Odebírat
|
|
Obrázek 'Podpalen bud lezis citrus'
(Roumen) R (26.6.2026 21:57)
|
reagovat
|
|
-> koš |
|
|
Obrázek 'Podpalen bud lezis citrus'
(JapaNaTo) RP (26.6.2026 15:45)
|
reagovat
|
|
Přeložil jsi to špatně, nemáš tam vemeno. |
|
|
Obrázek 'Podpalen bud lezis citrus'
(Překladatel cigánštiny) (26.6.2026 14:55)
|
reagovat
|
|
"To vás tím kazí, abyste byli nemocní, a už [...] vakcínami, [...] údajně zdraví po vakcíně, no pěkný podvod vymysleli, kdo si dá tu vakcínu přijde do ohnivého jezera, [...] oni vás tam chtějí dostat, Satan má málo času protože Ježíš brzy přijde, dejte se pokřtít ve jménu Ježíše, nedávejte si znamení šelmy na ruku ani na čelo, je to cesta do pekla." |
|
|
Obrázek 'Podpalen bud lezis citrus'
(Občan Y) R (26.6.2026 13:02)
|
reagovat
|
|
Beru to vemeno z Jezise, budeme grilovat. |
|
|
Obrázek 'Podpalen bud lezis citrus'
(Kalda) R (26.6.2026 12:58)
|
reagovat
|
|
Ňouma: pomohl bych ale cobolsky taky neumim, ale muzes se zkusit zeptat pres facebooky toho Jara Kotyk Sottl, kdyz ji sleduje |
|
|
Obrázek 'Podpalen bud lezis citrus'
(Ja neosobne) (26.6.2026 12:42)
|
reagovat
|
|
nakresli to ty piča!!! |
|
|
Obrázek 'Podpalen bud lezis citrus'
(Ňouma) (26.6.2026 12:33)
|
reagovat
|
Prelozi mi nekdo to klinovy písmo? |
|
|
Obrázek 'Podpalen bud lezis citrus'
(vemeno jezisa) (26.6.2026 11:31)
|
reagovat
|
|
cpt. in |
|