Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou  |  Webhosting  |  Domény  |  Portrétní focení


Nalezeno 31 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (pan odbornik) (27.6.2026 17:18) reagovat
69: pan Rak se na to "hrani" nastesti celkem nedavno vysral

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Carl C.C C9) (26.6.2026 21:48) reagovat
To byla vysoká pomocná vojenská škola se speciální asistencí. Bereš do Ankary i manželku nebo ta bude mít vlastní rozhodnutí ÚS? :-D :-D :-D

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Carl C.C C9) (26.6.2026 21:45) reagovat
Sice jsi stará komunistická kurva, ale jmenuješ se kníkal. Jsi jak děcko, co strčí hlavu pod polštáč a myslí si, že není vidět. :-D :-D :-D

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Pávеk 107) (26.6.2026 19:25) reagovat
Carl C.C C9 (26.6.2026 15:58): Děkuji že ses mě zastal. Je to přesně tak jak píšeš. Za minulého režimu jsem byl studentem vojenské školy. Maturoval jsem až po Sametové revoluci ve věku 30 let.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Carl C.C C9) (26.6.2026 19:16) reagovat
já to vím moc dobře, jsem stará komunistická kurva, jako že se Carl C.C C9 jmenuju! >-O

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Carl C.C C9) (26.6.2026 18:12) reagovat
Kníkale, ty debile. Udavači StB, byli agentama StB tlačeni k udávání a agenti StB pracovali podle zadání komunistické strany. Takže lidi jako Pávek byli na vrcholu zla. Naser si.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (kakamսra) (26.6.2026 17:00) reagovat
Přééésněěě, protože psát hlášení nerovná se udávání! :-D

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Carl C.C C9) (26.6.2026 15:58) reagovat
Japa, ty debile, tady jsou udavaci z Stb, a ne studenti vojenske skoly....

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (JapaNaToRP (26.6.2026 15:46) reagovat
Chybí tam Pávek. Ten to přece vede.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Carl C.C C9) (26.6.2026 15:37) reagovat
Sieg Heil kundy!!! Mud deda byl na barikadach kundy. Kricel " Ihr tschechischen Arschlöcher, ihr werdet sterben "

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (69) (26.6.2026 15:30) reagovat
Klidně bych šel :o)

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (69) (26.6.2026 14:33) reagovat
Co pan Rak, nezahraje taky nějakou písničku? Nebo má furt stáhlej svěrač z toho to přiznat?

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (cyklistaR (26.6.2026 13:56) reagovat
Milý dementní Kexiku REAL, lístky koupíš v Bartolomějské č. 7, ale když budeš aktivní, tak ti je Bureš nechá oproti podpisu i někde v kavárně.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Jan ZachrtaR (26.6.2026 13:55) reagovat
Pávek ty pojedeš spíš do Moskvy, buzíku. :-D

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (26.6.2026 13:51) reagovat
Pro kebab k veceri snad neni nutne trmacet takovou cestu.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Pávеk 107) (26.6.2026 13:48) reagovat
Nejsem ani jedno, soudruhu, a do Ankary pojedu, i kdyby ses přihlásil pod třetím nickem. Já se nepřátel nebojím.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Jan ZachrtaR (26.6.2026 13:39) reagovat
Sněhová vločka Pávek 107. Včera jsi jen ukázal jaký jsi změkčilý hovno a zároveň sněhová vločka. :-D

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (KexikREAL) (26.6.2026 13:35) reagovat
A kde kúpim lístky?

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Pávеk 107) (26.6.2026 13:34) reagovat
Včera jsem slavil velké vítězství na reakcí, vořechu.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Carl C.C C9) (26.6.2026 13:27) reagovat
Hele zmrdečku Pávek 107, běž si číst o armádě, včera se ukázalo jakej jsi kokot, sněhová vločko. :-D

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Pávеk 107) (26.6.2026 13:25) reagovat
Musíš myslet dialekticky, soudruhu: teze - noc dlouhých nožů, antiteze - lidový soud, syntéza - zákaz nošení nožů dozorovaný Ústavním soudem.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Carl C.C C9) (26.6.2026 13:18) reagovat
Na Ukrajině budou mít noc dlouhých nožů, žádný soudy.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Pávеk 107) (26.6.2026 13:15) reagovat
Jenom abys neskončil před lidovým soudem, vořechu.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Carl C.C C9) (26.6.2026 13:11) reagovat
Pávek 107, tobě dobře mrdá sněhová vločko. :-D

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Pávеk 107) (26.6.2026 13:04) reagovat
Děd byl arizovaný v továrně, o vojně nic nevěděl, jen že se tam střílí, i když tam jsou lidi.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Carl C.C C9) (26.6.2026 13:02) reagovat
kníkale - ty jsi tady zas, ukrajinská špíno? Živíš se jen lhaním, jsi ten poslední, co někoho může kritizovat

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Carl C.C C9) (26.6.2026 12:55) reagovat
Sněhová vločka Pávek 107 je tady, tak co ptal ses dědy jaký to bylo na vojně chcípáčku? :-D

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (fuRP (26.6.2026 12:48) reagovat
se podivejme i na ostatni, nevyzobavejme [cs.wikipedia.org] ;-)

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (anonykrysaR (26.6.2026 12:47) reagovat
Baxa odsuzoval emigranty

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (P) (26.6.2026 12:46) reagovat
P je komunista.

Obrázek 'StBands' Obrázek 'StBands' (Pávеk 107) (26.6.2026 12:33) reagovat
Hyenismus. Ještě, že se toho nedožil můj otec.