Odebírat
|
|
Obrázek 'StBands'
(pan odbornik) (27.6.2026 17:18)
|
reagovat
|
|
69: pan Rak se na to "hrani" nastesti celkem nedavno vysral |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
To byla vysoká pomocná vojenská škola se speciální asistencí. Bereš do Ankary i manželku nebo ta bude mít vlastní rozhodnutí ÚS? |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 21:45)
|
reagovat
|
Sice jsi stará komunistická kurva, ale jmenuješ se kníkal. Jsi jak děcko, co strčí hlavu pod polštáč a myslí si, že není vidět. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Pávеk 107) (26.6.2026 19:25)
|
reagovat
|
Carl C.C C9 (26.6.2026 15:5 : Děkuji že ses mě zastal. Je to přesně tak jak píšeš. Za minulého režimu jsem byl studentem vojenské školy. Maturoval jsem až po Sametové revoluci ve věku 30 let. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 19:16)
|
reagovat
|
já to vím moc dobře, jsem stará komunistická kurva, jako že se Carl C.C C9 jmenuju! |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 18:12)
|
reagovat
|
|
Kníkale, ty debile. Udavači StB, byli agentama StB tlačeni k udávání a agenti StB pracovali podle zadání komunistické strany. Takže lidi jako Pávek byli na vrcholu zla. Naser si. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(kakamսra) (26.6.2026 17:00)
|
reagovat
|
Přééésněěě, protože psát hlášení nerovná se udávání! |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 15:58)
|
reagovat
|
|
Japa, ty debile, tady jsou udavaci z Stb, a ne studenti vojenske skoly.... |
|
|
Obrázek 'StBands'
(JapaNaTo) RP (26.6.2026 15:46)
|
reagovat
|
|
Chybí tam Pávek. Ten to přece vede. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 15:37)
|
reagovat
|
|
Sieg Heil kundy!!! Mud deda byl na barikadach kundy. Kricel " Ihr tschechischen Arschlöcher, ihr werdet sterben " |
|
|
Obrázek 'StBands'
(69) (26.6.2026 15:30)
|
reagovat
|
Klidně bych šel |
|
|
Obrázek 'StBands'
(69) (26.6.2026 14:33)
|
reagovat
|
|
Co pan Rak, nezahraje taky nějakou písničku? Nebo má furt stáhlej svěrač z toho to přiznat? |
|
|
Obrázek 'StBands'
(cyklista) R (26.6.2026 13:56)
|
reagovat
|
|
Milý dementní Kexiku REAL, lístky koupíš v Bartolomějské č. 7, ale když budeš aktivní, tak ti je Bureš nechá oproti podpisu i někde v kavárně. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Jan Zachrta) R (26.6.2026 13:55)
|
reagovat
|
Pávek ty pojedeš spíš do Moskvy, buzíku. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (26.6.2026 13:51)
|
reagovat
|
|
Pro kebab k veceri snad neni nutne trmacet takovou cestu. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Pávеk 107) (26.6.2026 13:48)
|
reagovat
|
|
Nejsem ani jedno, soudruhu, a do Ankary pojedu, i kdyby ses přihlásil pod třetím nickem. Já se nepřátel nebojím. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Jan Zachrta) R (26.6.2026 13:39)
|
reagovat
|
Sněhová vločka Pávek 107. Včera jsi jen ukázal jaký jsi změkčilý hovno a zároveň sněhová vločka. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(KexikREAL) (26.6.2026 13:35)
|
reagovat
|
|
A kde kúpim lístky? |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Pávеk 107) (26.6.2026 13:34)
|
reagovat
|
|
Včera jsem slavil velké vítězství na reakcí, vořechu. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 13:27)
|
reagovat
|
Hele zmrdečku Pávek 107, běž si číst o armádě, včera se ukázalo jakej jsi kokot, sněhová vločko. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Pávеk 107) (26.6.2026 13:25)
|
reagovat
|
|
Musíš myslet dialekticky, soudruhu: teze - noc dlouhých nožů, antiteze - lidový soud, syntéza - zákaz nošení nožů dozorovaný Ústavním soudem. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 13:18)
|
reagovat
|
|
Na Ukrajině budou mít noc dlouhých nožů, žádný soudy. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Pávеk 107) (26.6.2026 13:15)
|
reagovat
|
|
Jenom abys neskončil před lidovým soudem, vořechu. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 13:11)
|
reagovat
|
Pávek 107, tobě dobře mrdá sněhová vločko. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Pávеk 107) (26.6.2026 13:04)
|
reagovat
|
|
Děd byl arizovaný v továrně, o vojně nic nevěděl, jen že se tam střílí, i když tam jsou lidi. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 13:02)
|
reagovat
|
|
kníkale - ty jsi tady zas, ukrajinská špíno? Živíš se jen lhaním, jsi ten poslední, co někoho může kritizovat |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Carl C.C C9) (26.6.2026 12:55)
|
reagovat
|
Sněhová vločka Pávek 107 je tady, tak co ptal ses dědy jaký to bylo na vojně chcípáčku? |
|
|
Obrázek 'StBands'
(fu) RP (26.6.2026 12:48)
|
reagovat
|
se podivejme i na ostatni, nevyzobavejme [cs.wikipedia.org] |
|
|
Obrázek 'StBands'
(anonykrysa) R (26.6.2026 12:47)
|
reagovat
|
|
Baxa odsuzoval emigranty |
|
|
Obrázek 'StBands'
(P) (26.6.2026 12:46)
|
reagovat
|
|
P je komunista. |
|
|
Obrázek 'StBands'
(Pávеk 107) (26.6.2026 12:33)
|
reagovat
|
|
Hyenismus. Ještě, že se toho nedožil můj otec. |
|