Strana 51/46218.
|
Obrázek 'zmikund oplatki'
(:.) (17.6.2026 11:33)
|
reagovat
|
|
HAHAHAHA: Placení hasičů je v podstatě forma pojištění pro případ nějaké nečekané tragické události. Mám se tedy placením výpalného státní televizi v podstatě pojistit pro případ tragédie někdy v budoucnu? Kdyby se mi někdy v budoucnu stala nehoda a zahlédl jsem vysílání ČT? |
|
|
GIF 'just turtle'
(Mi) (17.6.2026 11:29)
|
reagovat
|
|
Kaliňák! |
|
|
Obrázek 'Firma Tohama v Litomericich'
(84) (17.6.2026 11:29)
|
reagovat
|
|
hepnarova pragu - 100 lidi, 100 chuti |
|
|
Obrázek 'zmikund oplatki'
(Ůok) (17.6.2026 11:28)
|
reagovat
|
|
a víte, že Hus byl první zdokumentovaný six seven? |
|
|
GIF 'offroad compilation'
(HonzaRez) RP (17.6.2026 11:25)
|
reagovat
|
|
Ofrouti jsou specifický živočišný druh, nikdo neví, ze které planety... |
|
|
GIF 'to dáš'
(hehehe) (17.6.2026 11:19)
|
reagovat
|
|
v snahe zakryť pruser sa vyrobí väčší pruser |
|
|
GIF 'public transport'
(HonzaRez) RP (17.6.2026 11:18)
|
reagovat
|
|
Žádnej kozplej...? |
|
|
Obrázek 'to neni roumenista'
(Pávek 107) (17.6.2026 11:16)
|
reagovat
|
|
Začíná to tam vypadat jako na konspiračním bytě. |
|
|
GIF 'čas krmení'
(pika) RP (17.6.2026 11:16)
|
reagovat
|
Čakal som, že najprv bude "Sadni!" a až keď sadne, potom dostane odmenu. |
|
|
GIF 'když se doma nudíš'
(HonzaRez) RP (17.6.2026 11:16)
|
reagovat
|
|
Montážní pjena...? |
|
|
GIF 'vz. .45'
(pika) RP (17.6.2026 11:13)
|
reagovat
|
|
Lámač zápästí a rozbíjač hláv? |
|
|
Obrázek 'Firma Tohama v Litomericich'
(tdkb) R (17.6.2026 11:10)
|
reagovat
|
|
marvin heemeyer odporuca skor buldozer |
|
|
Obrázek 'zmikund oplatki'
(hehehe) (17.6.2026 11:10)
|
reagovat
|
|
tady to vypadá hořlavo.... |
|
|
Obrázek 'zmikund oplatki'
(HAHAHAHA) (17.6.2026 11:01)
|
reagovat
|
|
69: kdyz ti barak nehori, proc bys platil hasice, nevidim duvod. |
|
|
Video 'Rusko pomoci satelitu Kosmos2546 rusi navigace v Evrope'
(Jen další Jedinec) R (17.6.2026 11:00)
|
reagovat
|
|
Cože to? Nerozumím řeči tvého kmene. A to nemyslím slovenštinu. |
|
|
GIF 'run!'
(pletiplot) RP (17.6.2026 10:57)
|
reagovat
|
|
Ta paní za zídkou to má asi spočítaný. |
|
|
Obrázek 'best jokes'
(Carl C.C C9) (17.6.2026 10:56)
|
reagovat
|
|
kníkale, - tvůj táta bil mámu tak, až se z ní stala Ukrajinka. Prej vám na Kyjev v noci dopadla spousta raket. Byl jsi už dneska venku, třeba na tržišti? |
|
|
Obrázek 'verejnopravne'
(nornik) RP (17.6.2026 10:54)
|
reagovat
|
|
By mohli pustit ty zasloužilé kádry, co už jsou v důchodu...to by mohla být tak půlka |
|
|
Obrázek 'Konecne svoboda'
(SpodniHorejsek) (17.6.2026 10:54)
|
reagovat
|
|
pořád nechápu proč proruské trolly tolik zajímá osud našich nezávislých médií. Vždyť je ten prohnilý západ přece nemusí trápit, jejich země je baštou svobody, pravdy a starosti o své obyvatele. Tak proč kritizovat naše svobody projevu? |
|
|
Obrázek 'zdechloto'
(HonzaRez) RP (17.6.2026 10:53)
|
reagovat
|
|
Takovouhle stonožku jsem házel obalenou výbušninou v Opposing Force... |
|
|
Obrázek 'zmikund oplatki'
(69) (17.6.2026 10:48)
|
reagovat
|
|
Když na to čumí, ať platí. Když ne, nevidím důvod. |
|
|
Obrázek 'verejnopravne'
(PeterHajliczekBohowski) R (17.6.2026 10:42)
|
reagovat
|
|
Budou muset vyhodit 500 zaměstnanců. Chcete mi říct, že každý bere 150.000 měsíčně? A nikdo nikomu nebrání dobrovolně posílat peníze Veřejnoprávním mediím. Ukažte jim, jak za nimi stojíte. |
|
|
Obrázek 'zmikund oplatki'
(paco) (17.6.2026 10:40)
|
reagovat
|
|
never say no to poplatky |
|
|
Obrázek 'zmikund oplatki'
(paco) (17.6.2026 10:36)
|
reagovat
|
|
panda cheese commercial https://www.youtube.com/watch?v=zSxaKz2dluw |
|
|
Obrázek 'zdechloto'
(Rkosak) (17.6.2026 10:36)
|
reagovat
|
|
Vážně nikdo? Vždyť je to naprosto jasná healovací housenka z HL2. Ale chápu, že zdejší omladina tento herní klenot, který vznikl ještě v době, kdy plavali v kuliskách svých fotříků, ještě nehrála. |
|
|
GIF 'jedu'
(fuss) (17.6.2026 10:30)
|
reagovat
|
|
podle stavu ochrannych rukavic by me zajimalo, jestli mel i helmu a boty |
|
|
Obrázek 'ct zrusit jako hornictvi - prezitek socialismu'
(KozoMelGIbson3) (17.6.2026 10:25)
|
reagovat
|
|
Exprezident Miloš Zeman jako svůj hlavní zdroj zpráv používá teletext. Průběžně to opakuje už od roku 2006 v různých rozhovorech. Patrně je jediným prezidentem na světě, který informace čerpá z takového zdroje. A podle toho to bohužel i celé vypadá. Dalo by se hovořit o zkresleném teletextovém vidění světa. |
|
|
Obrázek 'zdechloto'
(KozoMelGIbson3) (17.6.2026 10:17)
|
reagovat
|
|
Není to spíš larva chrousta? |
|
|
Obrázek 'zmikund oplatki'
(:.) (17.6.2026 10:13)
|
reagovat
|
|
A teď ještě verzi, kde vůbec nemají televizor a místo na ČT civěj na počítači třeba na Rouming. |
|
|
GIF 'joke'
(Mrkvas_) (17.6.2026 10:10)
|
reagovat
|
|
negr, kos |
|
|
GIF 'to dáš'
(Nerrg) (17.6.2026 10:07)
|
reagovat
|
|
To je jak scéna z Cirmanů: Místo, kde vidíte dva drony je ve skutečnosti díra obklopená souvislým dronovým masivem. |
|
|
GIF 'vz. .45'
(a_mam_ta) (17.6.2026 10:07)
|
reagovat
|
|
a nabil to opacne debil |
|
|
GIF 'čištěníčko'
(Mrkvas_) (17.6.2026 9:53)
|
reagovat
|
|
@fuss zhruba asi takova, jako ze te cestou na nakup sejme medved |
|
|
GIF 'vz. .45'
(Dr DisRespect) (17.6.2026 9:52)
|
reagovat
|
|
na drony ideálne |
|
|
GIF 'meanwhile in Murica'
(Ebo) RP (17.6.2026 9:42)
|
reagovat
|
|
"A Cessna 680 Citation Latitude with registration N523QS that originated from Los Cabos International Airport, has crashed on approach to Laredo International Airport earlier today." Cpt. out. |
|
|
Obrázek 'verejnopravne'
(Šunt) (17.6.2026 9:41)
|
reagovat
|
Táhněte do háje: Tou pryvatyzacý mislíš to Klauzovo rozkradeňý republiky bývalíma komoušema, yako bil třeba agent Burež, kterí ye teť závodu a fšem slušným čechúm se vismývá lámanou čechozlovenčynou? |
|
|
Obrázek 'verejnopravne'
(afrineizra) (17.6.2026 9:39)
|
reagovat
|
|
@ujo Kolik těch echt dezinfo webů čte lidí v porovníní s mainstreamem? Dokud na to nesahal Foltýn neměl jsem tušení o existenci většiny z nich. Vlastně jim bojem s nimi zvyšují dosah, protože když něco kritizuje Foltýn nebo Kartouz, tak je mi to hned o něco bližší. Krom toho většina těch zdrojů je dost okatě hoax nebo z nich čouhá nějaký záměr. |
|
|
GIF 'bath time'
(kid sampson) (17.6.2026 9:37)
|
reagovat
|
|
stupid sexy parrot |
|
|
Obrázek 'Konecne svoboda'
(afrineizra) (17.6.2026 9:32)
|
reagovat
|
|
@:. Financování je nařízené zákonem o kterém rozhodují politici. Kontrolní orgány, které nakonec volí i samotného ředitele volí politici. A když se jedná o čemkoli okolo toho, tak poslanci ve sněmovně třeba spí. Asi proto, že na to vlastně nemají vůbec žádný vliv. Tipnu si, že libovolná internetová televize z herohero nebo patreonu je na politicích nezávislejší než čt. |
|
|
Obrázek 'ruZZakov4'
(kosodrevina) R (17.6.2026 9:32)
|
reagovat
|
|
kakamura: Môžeš byť kľudný, ešte nie sú pri Odese. Zato ukrajinské drony sú už v Petrohrade. |
|
|
Obrázek 'Konecne svoboda'
(:.) (17.6.2026 9:25)
|
reagovat
|
|
Politici ovlivňují propagandu v ČT už dávno. Akorát že ne naši politici, ale bruselští politici. Jak napsal Michal Jankovec (radní ČT): "Česká televize má určený úhel pohledu na základě doporučení Evropské komise..." https://blog.idnes.cz/franzova/ct-nam-nelze-jen-ma-urceny-uhel-pohledu.Bg15020769 |
|
|
GIF 'vodník šel na hody, pomoz mu do vody'
(ElDanny) RP (17.6.2026 9:24)
|
reagovat
|
|
alis: Ve které části sovětského svazu se mluví španělsky? |
|
|
Obrázek 'hounies'
(Občan Y) R (17.6.2026 9:22)
|
reagovat
|
|
Dupla s pravou stranou navíc |
|
|
Obrázek 'just job'
(Tachyon) (17.6.2026 9:21)
|
reagovat
|
|
Ten vlevo je z Rammstein |
|
|
Obrázek 'Konecne svoboda'
(afrineizra) (17.6.2026 9:20)
|
reagovat
|
|
@miko Mě je třeba ukradená jakákoli televize, včetně těch komerčních. ČT se přesunem do rozpočtu zařadila mezi ty ostatní. Vím, že to existuje, ale už na to můžu definitivně zapomenout. Mohli by to seškrtat na jeden nonstop zpravodajský kanál, odříznout politiky od volby rady a bude tady konečně ten nezávislý zpravodajský kanál, co nám zachrání demograciji. Pohádky, hokej a různé estrády se dají v roce 2026 najít i jinde.
Politici to ovlivňují včera, dnes i zítra - kdo tam tak volí ty radní? Koncesionáři? |
|
|
Obrázek 'brno1989'
(kosodrevina) R (17.6.2026 9:19)
|
reagovat
|
|
dominus: To horšie sme si nechali. Nemisli si, že Babiš je to najhoršie, čo sa tu narodilo. |
|
|
Obrázek 'meows of the world'
(edgobard) RP (17.6.2026 9:17)
|
reagovat
|
|
hlavně že kočky takové zvuky nedělají. |
|
|
Obrázek 'Getting the last word'
(LSLarry) R (17.6.2026 9:10)
|
reagovat
|
|
Zakon o zbranich a strelivu nezna termin "utocna puska". |
|
|
Obrázek 'best jokes'
(DD64) (17.6.2026 9:08)
|
reagovat
|
|
https://solesforafricanchild.org/report-on-single-mothers-in-kenya-and-africa/
https://uaps2015.popconf.org/papers/150595
https://www.researchgate.net/publication/364058044_Single_motherhood_in_Ghana_analysis_of_trends_and_predictors_using_demographic_and_health_survey_data/figures?lo=1 |
|
|
GIF 'to dáš'
(Aviatik) (17.6.2026 9:08)
|
reagovat
|
|
To je scéna z Cimrmanů: "A tak se v tom bahně plácali dva - kapr a baštýř Adámek" |
|
|
Video 'WannaCry jako pohádka'
(HAHAHAHA) (17.6.2026 9:06)
|
reagovat
|
|
Peter: to by me zajimalo na jaka media jsi koukal. Ja teda v hentenonech 'mediich' videl fotky severokorejskych vojaku s normalnima desktopama. Jejich bitcoinova aktivita je znama. Ale mozna jsi jen debil. Peter je debil. Nebud jako Peter. |
|
|
Obrázek 'verejnopravne'
(Táhněte do háje) (17.6.2026 9:05)
|
reagovat
|
|
Fakt máme obrovskou kliku, že tahle novodobá rudá hovada nebyla plnoletá v době Sametové revoluce. Dovedete si představit ty hysterický Chlívkařský demonstrace proti tehdejší skutečný privatizaci státního majetku? Kdyby proti nám tehdy stálo kromě komoušů i tolik zkurvenejch libtardů jako dneska, tak by Sametová revoluce nemohla bejt sametová ani trošku. |
|
|
Obrázek 'verejnopravne'
(Táhněte do háje) (17.6.2026 9:05)
|
reagovat
|
|
Novodobí komunisti se můžou posrat vzteky, že jim chce někdo šáhnout na "jejich" státní televizi. Přitom Burešův návrh je jenom kosmetická změna. Financovat státní televizi z běžnejch daní místo z extra daně.
|
|
|
Obrázek 'verejnopravne'
(micah) (17.6.2026 9:03)
|
reagovat
|
|
Libtardi nám neustále předhazují, že máme být součástí západu, směřovat na západ, brát si ze západu příklad atd. A teď se můžou ukňučet kvůli změně financování státní televize na model, který je v západní Evropě úplně běžný. Zajímavý paradox. |
|
|
GIF 'jedu'
(hanzs1) (17.6.2026 9:03)
|
reagovat
|
|
Hluchý Honzík. Proto neslyšel to auto |
|
|
Obrázek 'to neni roumenista'
(checht) (17.6.2026 8:57)
|
reagovat
|
|
Prase z Řeporyj nějak zhublo |
|
|
Obrázek 'Dobrman'
(edgobard) RP (17.6.2026 8:56)
|
reagovat
|
To nahoře říká nový majitel a to dole říká ta koza |
|
|
Obrázek 'zdechloto'
(JH) (17.6.2026 8:56)
|
reagovat
|
|
To je roháč! Nádherný larvy |
|
|
Obrázek 'best jokes'
(Dežobijec3) (17.6.2026 8:53)
|
reagovat
|
|
Zas nejaka lziva nenavistna plakatova kampan od SPD? |
|
|
Obrázek 'zrusili'
(Nasranej vοpičák) (17.6.2026 8:51)
|
reagovat
|
|
Ona je z ruSSka? Nebo proč se diví, že směřujeme na západ? |
|
Strana 51/46218.