Strana 51/46226.
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl) (18.6.2026 13:39)
|
reagovat
|
|
Vsichni musime povinne pochopit nesmyslne konstrukty v kaknuberalove hlave, jinak jsme libtardi. Fasoun logic... |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (18.6.2026 13:33)
|
reagovat
|
|
... ale odvolávat se s Rusy na nějaké mezinárodní právo je píčovina, oni na nějaké dohody a úmluvy z vysoka serou. Jediné čemu Rus rozumí je síla. Jinak než z pozice síly nemá smysl se s Rusem bavit, bude to považovat za slabost, a jen se smát dotyčným do obličeje |
|
|
Obrázek 'Pozadavky na trubky'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 13:30)
|
reagovat
|
|
Jako kdyz instruuju AI. Tomu se rika pokrok. |
|
|
GIF 'ekologie v praxi'
(L P) (18.6.2026 13:30)
|
reagovat
|
|
Pohoda ... Emise tak na úrovni 1 minuty z Chvaletic.... |
|
|
GIF 'jedu'
(Carl) (18.6.2026 13:30)
|
reagovat
|
|
Jen občas si u toho ukníknu |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (18.6.2026 13:30)
|
reagovat
|
Z mezinárodního práva neexistují lepší a horší hranice, jak se tady místní rusko-jazyční snaží podsouvat, nemilý blm-blbe.Všechny hranice jsou stejné.A že je USA úhlavní nepřítel s RF? Zajímavé, ruské mluvící hlavy mají jako current enemy spíše Evropu, podle intenzity volání po jaderném bombardování evropských měst, a i podle moudrého vyjádření soudruha Lavora. Ale oceňuji, jak ti záleží na Ukrajinských životech, zatímco životy Rusů jsou ti úplně u prdele (prostě typický Rus, dokud nejde o jeho život |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 13:28)
|
reagovat
|
|
A presne proto rusko stahlo na frontu desitky tisic vojaku od hranic s pobaltskymi staty, kde je nasackovano nejvic NATO vojsk. Namesti Borise Nemcova lodžik. |
|
|
Obrázek 'Pozadavky na trubky'
(MSA2nr) (18.6.2026 13:25)
|
reagovat
|
|
Hehe, loni jsme pro zákazníka z UK posílali letadlem dřevěnou bednu, na 4 m dlouhou trubku jako vzorek. Doprava drahá až hanba a ještě při překládání ve Francii to rozbili. Posílají fotky a ta nakřáplá bedna je prázdná. Volám to teda zákazníkovi a on že ok, že měla být prázdná, aby tam přece v Angole mohli dát tu trubku a poslat jim to zpět. Takže bacha, trubky jsou vážná věc. A musí(š) na to bejt bedna. |
|
|
Obrázek 'Proper protocol'
(Psi chlup is v prestrojeni 2) (18.6.2026 13:17)
|
reagovat
|
|
Co s timhle ma spolecneho SPD? |
|
|
Obrázek 'pipinka 216'
(Cervix) (18.6.2026 13:17)
|
reagovat
|
|
Podľa mňa to je tak akurát luxusné AI, na prvý pohľad je na fotke zopár miest, ktoré nie sú celkom dobre vygenerované, pôvodná fotka bola asi viac oblečená... |
|
|
GIF 'jedu'
(Carl) (18.6.2026 13:15)
|
reagovat
|
|
Já sem chodím elfovat, to mi stačí |
|
|
GIF 'morning'
(lassire) RP (18.6.2026 13:11)
|
reagovat
|
|
Taku by chcel oliznut kazdy. |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (18.6.2026 13:11)
|
reagovat
|
|
Libtardske kurvy se tu predhanely v tom, kdo se vic vysmeje Babisovi, ze si poridil globus, ale do ted nechapou, ze neni metr hranice jako metr hranice. Hranice RF s Finskem proste neni totez, jako hranice s Ukrajinou. Konec koncu, RF ma hranici s uhlavnim nepritelem, tedy USA, tak by se z toho dalo dovodit, za na zadne dalsi hranici uz nezalezi, ale ty hranice proste nejsou stejne a cim driv to vezmete na vedomi, tim vic ukrajincu zbude. |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(rozvědčík Pávek) (18.6.2026 13:09)
|
reagovat
|
|
Orkové nejsou zkurvení russáci, wake up humans! |
|
|
Obrázek 'Pozadavky na trubky'
(Honimir69) (18.6.2026 13:08)
|
reagovat
|
|
To je z nějakých dob kdy tu byly dinosauři a neexistovaly technický normy? |
|
|
GIF 'odpanenie step braceka'
(všechnovím....) (18.6.2026 13:05)
|
reagovat
|
|
...nemám tu zvuk ...co tam říkají..? a vzali se? |
|
|
GIF 'jedu'
(Carl) (18.6.2026 13:04)
|
reagovat
|
|
Je toho hodně. Například na kníkání jsem zapomněl |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(xxnet) (18.6.2026 13:04)
|
reagovat
|
|
tak tomu rikam odjebat dekel! |
|
|
GIF 'jedu'
(Carl) (18.6.2026 13:02)
|
reagovat
|
|
Hádat, kňučet, hajlovat, krást nicky, ... je toho hodně |
|
|
Obrázek 'Pozadavky na trubky'
(u ulu) (18.6.2026 13:01)
|
reagovat
|
treba aby vnejsi prumer trubky byl vetsi nez vnitrni prumer |
|
|
GIF 'čech VS srb'
(všechnovím....) (18.6.2026 13:00)
|
reagovat
|
|
GIF 'čech VS srb' (an00bis) RP (18.6.2026 10:39) --- no nevím jak to myslíš... ale kdyby měl na tachometru například 150 Mph.... tak by to přece znamenalo... že jede tak cca 240 Kmh... ne snad ... tak nad tou tvojí odpovědí trošku přemýšlím ... |
|
|
Obrázek 'wellness by Greywolf'
(kakamսra) (18.6.2026 13:00)
|
reagovat
|
|
je to FAKE, chybí úderná hesla v jinokrajštině na zdech, ty si nuzácká filcka hlavní nástěnkář neodpustí! |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (18.6.2026 12:58)
|
reagovat
|
|
"chtělo se jim tam nasáčkovat NATO, což už je o přežití" - NATO se mezitím "nasáčkovalo" (přitom je to přesně obráceně, suverénní státy se "sáčkují" do NATO a ne naopak) do Finska, a Rusové nejen že přežili, ale dokonce stáhli i armádu od hranci s Finskem a poslali jí vraždiyt na Ukrajinu. Takže kecy o přežití a NATO jsou jen další ruské bajky ospravedlňující agresivitu Ruska. nemluvě o tom, že Rusko okupuje území Ukrajiny, a pokládá její území za svoje, čímž se PŘIBLIŽUJE k hranicím států NATO. |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl) (18.6.2026 12:53)
|
reagovat
|
|
Slzy: To je jasné, porouchaná klimatizace. A ubrečenej fašoun Kaknublmeral je pouze třešnička na dortu... |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Georgethebest) RP (18.6.2026 12:52)
|
reagovat
|
|
Na to se dá dívat pořád dokola a furt mne to baví |
|
|
GIF 'žencká'
(JapaNaTo) RP (18.6.2026 12:52)
|
reagovat
|
|
A zapichal si nebo ne? |
|
|
GIF 'Meanwhile in Russia'
(JapaNaTo) RP (18.6.2026 12:51)
|
reagovat
|
|
To tam startuje UFO nebo co to je? |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Carl) (18.6.2026 12:51)
|
reagovat
|
|
Z jineho zaberu je videt, ze to odpalila fašounská PVO. Krása, víc takových zádahů od nejlepší PVO!!! :ppp |
|
|
GIF 'jedu'
(Zen:) R (18.6.2026 12:51)
|
reagovat
|
|
vy se chodíte do komentářů fakt jenom hádat? Dementi. |
|
|
GIF 'jedu'
(Carl) (18.6.2026 12:47)
|
reagovat
|
83: To rozhodně, však oni už si k tomu svou pohádku vymyslí.. A jeden debil hned začal brečet, aby mi to potvrdil . |
|
|
GIF 'he just paints'
(JapaNaTo) RP (18.6.2026 12:46)
|
reagovat
|
|
We need to go deeper. |
|
|
Obrázek 'Vinyl is better'
(ojojoj) (18.6.2026 12:42)
|
reagovat
|
|
Nezkurvilo se to u CD. Loudness war je mladsi zalezitost nez CD. A nesouvisi primo s CD. |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Georgethebest) RP (18.6.2026 12:41)
|
reagovat
|
|
Kecy v kleci. Bojí se že by ti lidi mohli mít svobodu a přišli by o sféru vlivu, toť vše.A potom by třeba mohli chtít svobodu i Rusáci...a to nejde když veškeré nesmírné bohatství Russka ovládá skupinka starých zasraných komunistů |
|
|
Obrázek 'Vinyl is better'
(Nedos) RP (18.6.2026 12:35)
|
reagovat
|
|
Na gramci měly písničky dynamiku.Zkurvilo se to někde u CD, kde to je vyřvaný na plný pecky a zní to jak hovno. |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 12:31)
|
reagovat
|
|
Okraj - Ona tam a) je jaksi jejich populace b) chtělo se jim tam nasáčkovat NATO, což už je o přežití. Popíráte to už 12 let. |
|
|
Obrázek 'Vinyl is better'
(Podotek) (18.6.2026 12:29)
|
reagovat
|
|
Z toho zase kouká tradiční kňučení o netopýrech, předražených kabelech atd. |
|
|
GIF 'Meanwhile in Russia'
(83) (18.6.2026 12:27)
|
reagovat
|
@fghfdhdfgdf: Vsichni jednou umrem |
|
|
Obrázek 'Proper protocol'
(Dežobijec3) (18.6.2026 12:27)
|
reagovat
|
|
SPD si s tou lzivou nenavistnou propagandou neda pokoj. Okamura to chce asi dotahnout az do kriminalu. |
|
|
Obrázek 'Hopefully not with Waldo'
(Dežobijec3) (18.6.2026 12:24)
|
reagovat
|
|
Dalsi nenavistna lziva propaganda z dilny SPD |
|
|
Obrázek 'Proper protocol'
(anonykrysa) R (18.6.2026 12:22)
|
reagovat
|
|
"semknout a prostě to zvládnout" - neříkalo se tomu domobrana? |
|
|
GIF 'jedu'
(83) (18.6.2026 12:21)
|
reagovat
|
@Carl: Cernej neni, ale porad to muze byt nejaky zasrany nackovsky ukacko |
|
|
GIF 'jedu'
(kňů xoxolaté) (18.6.2026 12:19)
|
reagovat
|
|
Zatím vidím jen jedno veliké libtardí kňů a ukradený nick, kníkale. |
|
|
Obrázek 'Proper protocol'
(ger) (18.6.2026 12:15)
|
reagovat
|
|
lidi se meli vice semknout a proste to zvladnout, jak jim bylo jiz mnohokrat nakazano |
|
|
Obrázek 'manipuluji'
(ger) (18.6.2026 12:13)
|
reagovat
|
|
jinak bych rad opravil vsechny dezomrtki, a byl bych rad, kdyby si to uz zapamatovali i nejvetsi blbci na roumenu, ze globalni oteplovani uz se nerika, a rika se globalni zmena, ktera lepe vystihuje slovo oteplovani |
|
|
Obrázek 'manipuluji'
(ger) (18.6.2026 12:11)
|
reagovat
|
|
je potreba aby kazdy zaplatil svuj podil na globalni zmene. S medialni podporou jdou lidem penize lepe od ruky |
|
|
GIF 'streda - ceckane tu treba'
(Bek) (18.6.2026 12:06)
|
reagovat
|
|
alis - to by byl podstatně lepší scénář než tohle |
|
|
Obrázek 'manipuluji'
(Filipes) RP (18.6.2026 12:04)
|
reagovat
|
Všimli si dezoláti, že barvy jsou v obou případech dokonce stejné? Jen dřív se obarvil jen podklad čísel, protože mapa byla namalovaná a jen jedna, zatímco dnes je mapa na počítači, takže není problém ji přebarvit celou... |
|
|
Obrázek 'zrusili'
(Filipes) RP (18.6.2026 12:01)
|
reagovat
|
|
(Nasranej vοpičák): Nechci nikoho poučovat, ale Maďarsko až tak moc na západě není... |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Aviatik) (18.6.2026 11:54)
|
reagovat
|
|
Věže tanků došly, že to dělají s deklem od nádrže? |
|
|
GIF 'jedu'
(Carl) (18.6.2026 11:54)
|
reagovat
|
|
To bude zas dezolátí mrzeníčko, když je bílej... |
|
|
Obrázek 'ruZZakov1'
(Doodlaj2) (18.6.2026 11:49)
|
reagovat
|
|
A ted neco na blbecka Volodu Zelenyho a Susulu VonLajnovie aby se to dorovnalo. Svet musi byt v rovnovaze!!! |
|
|
Obrázek 'No-KIA'
(Filipes) RP (18.6.2026 11:47)
|
reagovat
|
|
Ano. |
|
|
GIF 'jedu'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (18.6.2026 11:46)
|
reagovat
|
|
Abychom si rozumeli, ja to samozrejme delam taky, at uz ve stojici nebo jedouci kolone. Za projizdeni kolonou ve zuzeni na dalnici v Nemecku, vpravo kamiony vlevo provoz a ja tri centimetry na kazde strane, si fackuju do ted, jak to bylo o fous. Ale ta tvoje linie obrany ze to neni explicitne zakazano je proste uplny nesmysl a nikdy bych ji ve spravku nepouzil. |
|
|
Obrázek 'P.Rost'
(Filipes) RP (18.6.2026 11:42)
|
reagovat
|
Chybí, že vyvíjeli 5g čipy, které se vejdou do vakcíny. |
|
|
GIF 'jedu'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (18.6.2026 11:41)
|
reagovat
|
|
Takze ve spravku jsi to neresil, policajt ti na miste rekl, ze to koser neni, ale mavnul rukou (v jeho vykazu nejspis domluva na miste). Zakon o silnicnim provozu to samozrejme upravuje, jen ses jak autista chytnul poucky "co neni zakazano, je dovoleno" a unika ti, ze zakon stanovuje urcite povinnosti (jizda v pruhu, pravidla predjizdeni, bezpecnost jizdy) kde to sice neni explicitne zakazano, ale na konci zakona je gumova formulka "prestupku se dopusti ridic, ktery porusi jinou povinnost ...". |
|
|
GIF 'rare things'
(Pávek 107) (18.6.2026 11:38)
|
reagovat
|
|
nerozvážní mladící se říká |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(StredniOkraj) (18.6.2026 11:27)
|
reagovat
|
|
Proč oni si to ti Rusové dělají? Přitom by stačilo, aby se přestali snažit okupovat sousední stát a nic jim hořet nebude |
|
|
Obrázek 'Its Tough085R5'
(Občan Y) R (18.6.2026 11:23)
|
reagovat
|
|
To byl jeste hubenej |
|
|
GIF 'jedu'
(hanzs1) (18.6.2026 11:16)
|
reagovat
|
|
2) do sousedního jízdního pruhu, kde by ohrozil jiného účastníka silničního provozu, je jeho počínání v souladu se zákonem." |
|
|
GIF 'jedu'
(hanzs1) (18.6.2026 11:15)
|
reagovat
|
|
1) Prozradila tisková mluvčí PČR, řidiči motocyklů v dopravních zácpách respektive na semaforech předjíždět mohou, musí se ale držet několika základních pravidel.
„Jak již bylo zmíněno, jedná se v případě pohybu motocyklů v kolonách o problém, který má širší záběr. Pokud si řidič motocyklu počíná takovým způsobem, kdy při předjíždění v souvislé koloně předjíždí vozidlo ve svém jízdním pruhu z levé strany, dá před samotným manévrem znamení o změně směru své jízdy a při předjíždění nepřejede s motocyklem |
|
Strana 51/46226.