Strana 51/46228.
|
Obrázek 'nesadla jej fajka'
(Peter .) RP (18.6.2026 17:39)
|
reagovat
|
|
Dorobte tam Zoidberga. |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Ruský dezosvět) (18.6.2026 17:38)
|
reagovat
|
|
Rusák blm-blb stejně jako jakýkoliv jiný Rus (čet výjimkám) mentálně neopustil 19. století. Ruská mentalita je zapálit sousedovi auto, protože předek jiného souseda ukradl slepici. Mimochodem pokud je pro Rusa ok vraždit lidi na Ukrajině protože na Rusko v historii útočila Francie a Německo, je pro Rusa ok aby například Polsko, které bylo Rusy historicky okupované, začalo po Evropě chytat občany RF a preventivně je zavírat do prevychovnych táborů. Souhlasíš s tím, blm-blbe? Nebo ne, a sereš si do držky? |
|
|
Obrázek 'felvideki constructions'
(Peter .) RP (18.6.2026 17:38)
|
reagovat
|
|
To je fotka tej kaliňákovej nemocnice ktorú stavá pri hraniciach s Hrdinskou Ukrajinou pre prípad že by nás napadli? |
|
|
Obrázek 'Pozadavky na trubky'
(T-Jack) RP (18.6.2026 17:37)
|
reagovat
|
|
ach jo, kéž by všechny technické normy byly takhle srozumitelné |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(the quitter) RP (18.6.2026 17:36)
|
reagovat
|
|
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 17:31)
|
reagovat
|
|
Libi se mi to krouceni se a vyhybani se odpovedi, hade. Ale chapu, ze musis, jinak by z ulice Ukrajinskych hrdinu neprisly premie. |
|
|
Video 'WannaCry jako pohádka'
(Peter .) RP (18.6.2026 17:31)
|
reagovat
|
|
HAHAHAHA) Rovnako serióznych, ako tvoje vyjadrenie že nejebeš ovce a psy. |
|
|
GIF 'ekologie v praxi'
(Peter .) RP (18.6.2026 17:28)
|
reagovat
|
|
miko) To že niečomu nerozumieš je tvoj problém. Použi umelú inteligenciu ak máš nedostatok tej prirodzenej. |
|
|
Obrázek 'wellness by Greywolf'
(Karel Datel) (18.6.2026 17:25)
|
reagovat
|
|
Kdo lže, krade. A kdo krade fotky, může i zabít. |
|
|
Obrázek 'wellness by Greywolf'
(Knůberal) R (18.6.2026 17:18)
|
reagovat
|
Mas pravdu, jednoduchy jsi dost |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Rusy roztrhané na kusy novým kouskům nenaučíš ) (18.6.2026 17:07)
|
reagovat
|
|
Blm-blbe, kolik vysoce platných politiku ze Západu (ke kterému se ty zjevně nehlásíš) vyzývalo k rozbití Ruska na menší státy? Ty jedna ulhaná ruská svině? |
|
|
GIF 'striiiikaaaaaaaam'
(Kafka Hibino) (18.6.2026 17:05)
|
reagovat
|
Švanda jak s nim jezdi po tváři jak kdyby to byla požární hadice co furt kropí. Asi neví, že to tak nefungicíruje, snad až na pár extrémních případů co se pak uplatnili v pornu. Asi jako když si ty žencké koupí umělýho šulina co má přes půl metru a pak stejně řejdí na posledních 5 cm No což, nejen chlapi sou nablblí z toho čučení na porno. I ty žencký jsou občas nebo pořád mimózní |
|
|
GIF 'meanwhile in Russia'
(Putin je masový vrah!) (18.6.2026 16:59)
|
reagovat
|
|
noalis: Představa, že Rusko bojuje na půl plynu, je úplně mimo. Kreml už teď mele z posledního a jede na absolutním maximu svých lidských i ekonomických sil. Rusáci prostě nemají kde brát, takže tu svoji zbabělou agresi už nemají jak zintenzivnit, i kdyby se posrali. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (18.6.2026 16:58)
|
reagovat
|
|
Fake. Takovych obrazku si udelam klidne milion. |
|
|
Obrázek 'Nice To Meet You1031'
(Občan Y) R (18.6.2026 16:51)
|
reagovat
|
|
Dupla |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(MildaX_) (18.6.2026 16:46)
|
reagovat
|
Carl: ta raketa PVO sejmula UFO až po primárním výbuchu způsobeném odhozeným nedopalkem ožralého mužika |
|
|
Obrázek 'tricateho prosince'
(Posselt) (18.6.2026 16:42)
|
reagovat
|
|
Mě se tenhle obrázek nejvíc líbil s názvem "Když přiejde krajan do Bruna". |
|
|
GIF 'ekologie v praxi'
(Teremin) RP (18.6.2026 16:41)
|
reagovat
|
|
L P: uber. |
|
|
Obrázek 'rusti manzele'
(Občan Y) R (18.6.2026 16:34)
|
reagovat
|
|
Veze si ji pred hospodu, aby ho mohla ona nasledne odvezt domu. |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Georgethebest) RP (18.6.2026 16:34)
|
reagovat
|
Tak zase mají dalšího kosmonauta |
|
|
Obrázek 'damske lodicky'
(Občan Y) R (18.6.2026 16:32)
|
reagovat
|
|
Cina je originalni jako obvykle. |
|
|
Obrázek 'Vinyl is better'
(m3X neprihlaseny) (18.6.2026 16:29)
|
reagovat
|
|
Heh... ne |
|
|
GIF 'billiard'
(KvakMekRampa) RP (18.6.2026 16:29)
|
reagovat
|
|
Jenomže to by si u toho pak nemohli nachytat večeři. |
|
|
Obrázek 'Thrill of Hiking'
(m3X neprihlaseny) (18.6.2026 16:29)
|
reagovat
|
|
Dupla koš |
|
|
GIF 'jedu'
(Carl) (18.6.2026 16:27)
|
reagovat
|
|
Zen: Já se s nikým nehádám. Prostě fašounům řeknu, co jsou za dementy a jdu dál. Nehodlám se ponižovat a hádat se s nima, to nechám pro jiné, co jsou ochotni se snížit na jejich úroveň (a nebo startují tak moc u země, že se ani snižovat nemusí). |
|
|
GIF 'česki sypači vo fitku'
(Los Losos) R (18.6.2026 16:24)
|
reagovat
|
Co to je za buzeranti? |
|
|
Obrázek 'wellness by Greywolf'
(Carl) (18.6.2026 16:21)
|
reagovat
|
|
Greywolf: kakamura = knuberal = blm. To jen pro zjednoduseni... |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Carl) (18.6.2026 16:19)
|
reagovat
|
|
To je na putkuv stul moc male. |
|
|
Obrázek 'Blyat June 2026'
(Cpt.Oblivious) RP (18.6.2026 16:19)
|
reagovat
|
|
Soon... |
|
|
Obrázek 'Druzice LAGEOS'
(kolemstojící) (18.6.2026 16:19)
|
reagovat
|
|
vypadá to velmi steampunkově ... btw, může parní stroj fungovat ve vakuu? podle mě ano a lépe než v atmosféře ... |
|
|
Obrázek '- How dare you - 15.06.2013'
(benešbolfašista) (18.6.2026 16:14)
|
reagovat
|
|
beneš bol fašista! |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl) (18.6.2026 16:14)
|
reagovat
|
|
Schvalne, ceho najdeme vic - jestli citaci ze zapadnich mediich o tom, jak se rusko musi rozpadnout a nebo z ruských médii o tom, jak je treba cely zapad vybombardovat. |
|
|
Obrázek 'TheAmericans '
(benešbolfašista) (18.6.2026 16:13)
|
reagovat
|
|
beneš bol fašista! |
|
|
Obrázek 'spam'
(benešbolfašista) (18.6.2026 16:13)
|
reagovat
|
|
beneš bol fašista! |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl) (18.6.2026 16:12)
|
reagovat
|
|
Zasrany fasounsky kecy od nahodneho debila, kterej neni schopnej ani udrzet konstantni myslenku. Jedine stesti je, ze s rusakama jsou schopni sympatizovat jen podobni dusevni atleti. |
|
|
GIF 'jedu'
(misil) RP (18.6.2026 16:10)
|
reagovat
|
|
ja nejsu ztracene, ja uz se nasel! |
|
|
GIF 'Rusaci vypousti talirovou sekci Enterprise '
(misil) RP (18.6.2026 16:09)
|
reagovat
|
|
v tom ruSSku je ale hezky! Ted nevim jestli je vetsi ostuda ze mi odpali rafinerku cizi dron, nebo vlastni PVO. Ale pro tupou ruSSkou mentalitu je asi v pohode, kdyz si potapej lode a vyhazujou veci do luftu sami... |
|
|
Obrázek 'nesadla jej fajka'
(OcasniPloutev) R (18.6.2026 16:05)
|
reagovat
|
|
tenhle deep throat asi nesedl... |
|
|
GIF 'billiard'
(misil) RP (18.6.2026 16:04)
|
reagovat
|
|
pritom stacilo mit cervene svetlo |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (18.6.2026 16:04)
|
reagovat
|
|
To, ze zapad Rusko k akci na Ukrajine vyprovokoval, je jina pisnicka. Dal najevo, ze se zapadem se dohodnout neda, a Putin se podle toho zaridil. Carl: nevter se, sracko. Na zapade dlouho zni nazor, ze je nespravedlive, aby jedna zeme byla tak velka a mela tolik nerostneho bohatstvi. Myslenky o rozbiti Ruska na mensi staty, ktere zapad bude moci snaze ovladat, zazniva pravidelne i na nejvyssich diplomatickych urovnich. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Joker) (18.6.2026 16:01)
|
reagovat
|
|
Nová ruská disciplína, dřív takhle vyhazovali věže tanků. (I když v angličtině je tohle taky tank.) |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(obal od anglicke slaniny, 98 % masa, s tim at jdou nekam, to cim to nastavujou je lepsi) (18.6.2026 16:01)
|
reagovat
|
|
Nebyl tam letecky poplach, zadny sireny, neslyset a nevidet vybuchy, tak bez VPN to ani nevi. |
|
|
GIF 'jedu'
(raketak) (18.6.2026 16:01)
|
reagovat
|
rouming je peak hadania sa, uplne tie najviac stratene existencie si tu dokazuju ake su mudre, samozrejme aj ja |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(Carl) (18.6.2026 15:57)
|
reagovat
|
|
Proč, Vždyť si to vyhodili do vzduchu oni. Na videu je jasně vidět PVO raketa, která zásobník zasáhla. I na této fotce je vidět její stopa... |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Ruští a neklidní) (18.6.2026 15:53)
|
reagovat
|
|
Snad u Moskvy neprší ropné produkty, že je blm-blb poněkud neklidný |
|
|
GIF 'cool trick'
(this0ne) RP (18.6.2026 15:52)
|
reagovat
|
|
quarky: Tys evidentne v zivote nevypil vic nez jedno pivo. |
|
|
Obrázek 'UFO nad Moskvou'
(alis) RP (18.6.2026 15:51)
|
reagovat
|
|
Toto se bude kremrolím méně líbit |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Osel, Rus a Čečen, společně byl spečen) (18.6.2026 15:43)
|
reagovat
|
|
"Mym zajmem jsou standardni diplomaticke vztahy, fungujici obchod, turismus a ochota pomoct v nesnazich." Přesně tohle tady fungovalo do roku 2014. Například když se Rusům potopil Kursk, spousta států na Západě nabídla pomoc. Což ovšem Putinovi nebylo dost dobré, a tak tam raději své poddané nechal pochcípat. Ale stále fungoval obchod, do Russka proudili miliardy EUR. Za ně si Rus postavil zbraně, kterými vraždí lidi na Ukrajině, a čas od času organizuej teroristické útoky na území Evropy |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl) (18.6.2026 15:42)
|
reagovat
|
|
"Nesouhlasim s premisou, ze by rusko chtelo v tomto prostoru neco dobyvat i pres to, ze zautocilo na jiny stat v tomto prostoru. Ale souhlasim s premisou, ze NATO chtelo dobyt/rozdelit rusko i pres to, ze proti nemu nikdy zadny krok neudelalo." = ruský idiot, a je jedno, jestli za prachy nebo z blbosti. |
|
|
GIF 'Rusaci vypousti talirovou sekci Enterprise '
(Křeslosmysl) R (18.6.2026 15:42)
|
reagovat
|
|
Adolfe naprosto přesně, taky jsem tu k tomu něco napsal. |
|
|
Obrázek 'Druzice LAGEOS'
(this0ne) RP (18.6.2026 15:42)
|
reagovat
|
|
Solary nepotrebuje, je to pasivni odrazka. |
|
|
Obrázek 'freud'
(benešbolfašista) (18.6.2026 15:41)
|
reagovat
|
|
beneš bol fašista! |
|
|
Obrázek 'cinske ftipy'
(benešbolfašista) (18.6.2026 15:40)
|
reagovat
|
|
beneš bol fašista! |
|
|
Obrázek 'Redkneck - 10-05-2012'
(benešbolfašista) (18.6.2026 15:40)
|
reagovat
|
|
beneš bol fašista! |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(bIm v perestrojeni 4) (18.6.2026 15:36)
|
reagovat
|
|
Ta vase falesna podpora UA jim zpusobi jen vetsi skody a ztraty, nez bez ni. Dojebana Ukrajina, v naproste demograficke mizerii, se znicenou infrastrukturou, zadluzena, zaminovana atd, neni v mem zajmu. To podobne plati smerem k Rusku. Mym zajmem jsou standardni diplomaticke vztahy, fungujici obchod, turismus a ochota pomoct v nesnazich. Na rozdil od vas, libtardskych kurev, nejsem zahorkla mrdka co jinym preje jen smrt a mizerii. Kde se to ve vas bere? Vzdyt to prece neni normalni. |
|
|
Obrázek 'Skoda 110R s predkem z 1000MB'
(benešbolfašista) (18.6.2026 15:28)
|
reagovat
|
|
beneš bol fašista! |
|
|
Obrázek 'King-size money'
(Carl C.C C9) (18.6.2026 15:28)
|
reagovat
|
|
Takze nesouhlasis, ze je pro nas cynicky vyhodne, at se pobijou navzajem dva staty, co nas uz v minulosti posraly, a na nas tak v nejhorsim zbyde podstatne mensi sousto? Proc jen nejsem prekvapen, co? |
|
|
Obrázek 'Meanwhile in Russia - 10-05-2012'
(benešbolfašista) (18.6.2026 15:28)
|
reagovat
|
|
beneš bol fašista! |
|
|
Obrázek 'Z historie Ten ma ptaka'
(benešbolfašista) (18.6.2026 15:27)
|
reagovat
|
|
beneš bol fašista! |
|
|
GIF 'run!'
(Adolf Čtvrtek ) (18.6.2026 15:25)
|
reagovat
|
|
To tentokrát neni mockba |
|
Strana 51/46228.