HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  TechSvět  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru


Seznam srazů

Jak jistě všichni víte, dne 9.6.2012 proběhl další, v pořadí již čtvrtý, Rouming sraz. Tento byl zároveň historicky první, který se nekonal v Praze a proto byl podle místa konání pojmenován Brnosraz. I v Brně byla účast velmi silná. Konkrétně dorazila pražská trojka Roumen, hh a Punk.er, z místních především organizátorka Janička a Mr.Death, přezdívaný "pan pivo". Dále dorazili P., Kuker (se dvěma neregistrovanými posilami), Siriand, Wolf, MrsTux, grc, Dan S., okam_z_brna, Ebo, Socca s (neregistrovanou) manželkou, murko, DC, AshBird aka Fafnir, ayushka, Bukulak, Satrif, hajzldekl, Colombo a mrkev.

Sraz vypuknul cca ve 14:30, kdy na místo konání, které se zove Zámilec, dorazily pražská a slovenská skupina pod Janiččiným vedením. Na místě jsme vztyčili stany a zatímco Wolf štípal dříví, Kuker vykřesal jiskru a přepnul oheň na true. Po chvíli se začali objevovat první zvědavci, ale až zhruba za hodinu začali přicházet opravdoví Roumenisti. Kolem čtvrté dorazil i soudek s pivem a od té chvíle už se na místo valily davy.

Na místě vládla dobrá nálada, jedly se buřtíky a pilo pivečko. Neorganizovanou zábavu 2x přerušila neorganizovaná losovačka o hodnotné dárečky. Šťastní výherci si odnášeli trička, šňůrky na krk, klíčenky, či Masoplacky. Někteří si rovnou vyhrané ceny vyzkoušeli i na vlastní kůži. Jediné co se nám snažilo pokazit náladu bylo zlobivé počasí, ale já myslím že budu mluvit za všechny, když řeknu: Jen ať prší, nám to nevadí!

Kolem 23. hodiny se musela pražská sekce vydat na cestu domů, ale ze zpráv zbylých účastníků vyplývá, že dobrá (ne-li lepší) zábava panovala i po našem odjezdu a to až do dvou do rána, kdy došlo pivo. Účastníci se, až na čtyři exempláře, rozešli domů a akce byla ukončena. Zůstavší, spíce, bránili oheň a v 7 hodin ráno i oni uznali že sraz skončil a že je čas jít domů.

Akce je obecně označována za povedenou a padají návrhy na její zopakování. V přírodě se nikdo neztratil a ani nezemřel, čímž jsme jasně dokázali, že není nebezpečná a pravděpodobně se do ní ještě někdy zkusíme vydat.

Několik postřehů:

Tak zase příště!Janička nenechala nic náhodě...cesta na místo byla kvalitně značena.

"Děkujeme, že nám nekradete dřevo, Roumenisti", nápis mluví jasně

Účast byla ze začátku slabá (Wolf, Kuker, Neregistrovaný1 a Neregistrovaný2). Vpravo vyskládaný proviant.

Ze štípaní dřeva se stala atrakce. Všichni měli spoustu nápadů, ale štípal jen Wolf (Punk.er, P., Wolf, Kuker, hh a Siriand)

Slíbeno bylo, že na místě nebude Kofola, slib jsme ale porušili.

Později dorazilo i pivečko. V popředí pozadí Roumena, napravo pozadí Janičky.

Janička byla za zásluhy slavnostně dekorována tričkem. Na fotografii vypadá, že si ukazuje na poprsí, ve skutečnosti si však ukazuje na poprsí. Vpravo je Mr.Death, který byl později rovněž dekorován za zásluhy. Pivečko, které zajistil a přivezl, všem moc chutnalo.

Janička v tričku ještě jednou.

Účast se postupně zvyšovala a zvyšovala, až už nebylo kam sednout (Ebo, Wolf, sedící Dan S., Siriand, vzadu Soccova žena, Socca, Kuker, dál kolem ohně hlava P. a Neregistrovaný2, v popředí záda Mr.Death, před ním Janička, v pozadí Neregistrovaný1, v modrém Punk.er, před ním hh a úplne vpravo grc).

Plná sestava se s lehkými obměnami po většinu doby udržovala lehce přes dvacet účastníků. Opékalo se, až se z táboráku kouřilo, mňam mňam (kolem ohně Dan S., Roumen, Janička, Punk.er, Murko, grc, Ashbird aka Fafnir, Wolf a Soccova žena. V pozadí hh, Mr.Death, okam_z_brna, Siriand, Kuker, Neregistrovaný1, Neregistrovaný2 a DC). Všimněte si zajímavého optického úkazu, díky kterému se opět nepodařilo vyfotit tvář DC.

Jakmile se rozhlásilo že bude losovačka, rázem bylo pod stanem těsno. Okam_z_brna si zkoušel cenu vybrečet, ale nepodlehli jsme (Siriand, Neregistrovaný1, Janička, Wolf, okam_z_brna, Soccova žena a půlka bukulaka).

MrsTux měla, mimo jiné, obrovské štěstí a podařilo se jí vyhrát tričko. Měla z něj radost a hned si ho vyzkoušela. Bohužel to byla nesprávná velikost a tak jsme museli zkoušet ještě jedno (v pozadí hajzldekl, Mr.Death, Ashbird aka Fafnir a půlka něčí hlavy).

Za soumraku, po službě, dorazila i Ayushka. Musela brzy domů a tak že si dá jen jedno nebo dvě piva. Když dopíjela třetí, tvrdila že další si už nedá. :) (vpravo Neregistrovaný2, kelímek před ústy patří osobě v pozadí)

Druhá losovačka probíhala až za tmy. I Soccova žena vyhrála tričko a i ona si ho vyzkoušela. Na celou situaci však sokolím okem dohlížel Socca. (Vedle stojící v brýlích Colombo)

Do rána vydrželi jen opravdoví muži (grc a Ashbird aka Fafnir, fotí Satrif, mimo záběr je ještě hajzldekl)
*) Pokud jsem někomu popletl nick nebo snad na někoho zapomněl...nezlobte se a dejte vědět, bylo vás opravdu hodně :)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...