VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník


Seznam srazů

Pátý Rouming sraz proběhl dne 22.3.2013 od 18 hodin ve staré známé Hlubině. Stůl byl dimenzován na 20 osob a ačkoliv se ze začátku (zejména obsluze) zdálo že je to optimistické číslo, obsadil se nakonec prakticky přesně dvaceti Roumenisty. Jako vždy, panovala velmi vřelá atmosféra a probralo a vyřešilo se velmi mnoho celosvětových problémů.

Přihlášení účastníci nakonec přišli téměř všichni. Dostavili se (v pořadí v jakém se přihlásili) Roumen, Kurdt57, Satrif, Wondrej, Milanese se svou Hankou, DarkLight, Jezinka, hh, CAMOSSka, Punk.er se svou Katkou, cern0usek, Kočičák, Alex, dekameronnn, qap a Jaharr. Navíc přišli i Pida, eksperd (který si nepřál být na fotografiích) a nečekaně se dostavil (a nečekaně k našemu stolu přisedl) starý známý (a stále neregistrovaný) Anonym2.

Přibližně uprostřed jsme zábavu přerušili losovačkou o trička a šňůrky Rouming. Pokud byste někdy potřebovali rozlosovat 20 lidí, nestyďte se a zeptejte se, jestli u sebe někdo nemá dvacetistěnnou kostku. Může se vám (jako nám) stát, že u sebe někdo jednu opravdu bude mít.

Když Hlubina zavírala, Roumenisti se pomalu rozlezli ke svým počítačům a hrstka nejhouževnatějších pokračovala U Brouka, kde se ještě pilo, povídalo (řvalo) a hrál fotbálek.

Tak zase příště!Stále usměvavý hh, za ním Dekameronnn a za ním cern0usek. V pozadí Satrif, Alex, DarkLight, eksperd, Kočičák a Jaharr.

Wondrej a Punk.er se svou Katkou a Zmikundem.

Jezinka, CAMOSSka a Kurdt57.

Cern0usek a hh řeší něco vážného. V pozadí se jim směji Satrif a Alex.

Zde pro změnu o něčem diskutují Dekameronnn a Jaharr.

Ruka.

Příprava na skupinové foto.
Skupinové foto. Shora:
Wondrej, DarkLight, Jaharr, hh,
Satrif, eksperd, Alex,
qap, Roumen,
Hanka, Milanese,
Dekameronnn, Punk.er,
CAMOSSka, Jezinka, Katka,
Kočičák a cern0usek.
*) A jako vždy...pokud jsem někomu popletl nick nebo snad na někoho zapomněl...nezlobte se a dejte vědět, bylo vás opravdu hodně :)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...