ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  MyMuži


Seznam srazů

Druhý Brnosraz, celkově v pořadí sraz šestý, proběhl 27.7.2013 na starém dobrém Zámilci v Brně. Účast byla opět velmi slušná, dorazili Roumen, hh, CAMOSSka, Punk.er s partnerkou, cern0usek, DnF, Mr. Death, Kočičák, Wolf, bacman, murko, Kuker, ziraffka, marbas, Dan S., Lammer&Outsider, PaulZy, Siriand, Pivo, necht, Mr. Kev, antonym, MrsTux s přítelem, Socca (bez manželky) a PVK.

Oficiální začátek byl stanoven na 17:00, ale díky logistickým problémům se malinko opozdil, což však přítomným náladu nepokazilo. Naopak živě debatovali (kdy už bude to pivo?) a hloubali (kdo zapálí oheň?) a o to víc se těšili. Jakmile bylo pivo na místě a z ohniště začal stoupat dusivý dým, nebylo pochyb - druhý Brnosraz vypukl.

I letos nás trošku zlobily rozmary počasí, ale místo deštíku to tentokrát bylo úmorné vedro. Všichni to ale nesli statečně a tak na místě opět vládla dobrá nálada. Opět se jedly buřtíky, opět se pilo pivečko a Kofola, debatovalo se, prováděly fyzikální pokusy s elektřinou, či chemické s přítomnými chemikáliemi. Sestava účastníků se průběžně obměňovala a ve chvíli kdy se zdálo, že je účast na maximu, spustili jsme klasické losování o dárečky. Vylosovaní výherci si ve více či méně náhodném pořadí odnášeli různá trička, šňůrky na krk a nově i kšiltovky.

Okolo půlnoci se část účastníků rozešla do svých domovů, ale na místě zůstala ješte poměrně silná sestava 18 lidí a vypukla noční cern0uskova one man show, kterou ukončil až kolem třetí hodiny odchod slovenské sekce na vlak do rodné vlasti. Mezi třetí a čtvrtou hodinou postupně usnuli v podstatě všichni, čímž sraz oficíálně skončil.

Ráno zbylí přítomní místo uklidili, dohasili ohěň a vydali se do svých domovů. Akce se opět dle mého soudu vydařila a i přes četná upozornění kolemjdoucich na úskalí protipožární ochrany, se přírodě ani nám nic nestalo.

Důležité informace:

Tak snad zase příště!Pivko chladil suchý led.

Zapalování ohně.

Pohled na pivní (svato)stánek.

Celkový pohled.

Někteří si přinesli vlastní půllitr a někteří dokonce vlastní litr.

Živě se debatovalo...

...a poslouchalo.

Se západem slunce účastníkům vytrávilo...

...a tak se začalo opékat...

...a baštit.

hhova elektrizující hra "dobíjená".

A to je konec Brnosrazu.
*) Pokud jsem na někoho zapomněl, nebo naopak někoho přidal...nezlobte se a dejte vědět, bylo vás opět opravdu hodně :)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...