ByznysDeník  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky


Seznam srazů

První zahraniční, a celkově již sedmý, sraz se konal 10.5.2014 na Slovensku přímo v Bratislavě a nazvali jsme ho Seriózny Bratislavazraz. Místem konání se stal Malý Draždiak, což je taková místní příroda s vodní plochou. V okolí se nachází několik veřejných ohnišť a jedno z nich, to nejhezčí, jsme si hned po ránu zabrali pro sebe. Tedy já, Kuker a hoppo a později dorazila i ziraffka se svým přítelem, čímž se na místě sešla celá organizátorská parta.

A zatímco já, v Bratislavě poprvé, jsem vyrazil na nákup základních srazových surovin, zbytek statečně bránil zabrané ohniště a odrážel pokusy o jeho dobytí. Mezitím postupně na místo dorazili i ostatní účastníci. Konkrétně CAMOSSka, Kočičák, cern0usek, neregistrovaný aha!, Tex, Punk.er s partnerkou, Fr3E, Mindrot, Parafin, již registrovaný PeterBazaar, x_mystique, smieško, Dumbo, socket a za tmy ještě dorazil murko s partnerkou. Účast tedy byla opět velmi hojná.

Počasí vyslyšelo naše prosby a tak zatímco v pátek a v neděli notně pršelo, v sobotu jako kdyz utne, což je při rozdělávání ohně vždy výhoda. Tedy pokud se nesnažíte oheň rozdělat slovenským (nehořlavým) dřevem.

Sraz oficiálně začal v 16 hodin, ale neoficiálně probíhal tak od 14. Program byl opět velmi bohatý. Krom klasického opékání buřtíků a pití piva a Kofoly, se někteří nechali zlákat přítomnou vodní plochou a nedbaje nízké hladiny rtuti v teploměru, posíleni vysokou hladinou alkoholu v krvi, skočili do vody a zaplavali si, což se zájmem sledovali na břehu stojící neplavající.

Bohatou a plodnou diskusi a zábavu přerušila pouze oblíbená losovačka o unikátní dárečky, živá cern0uskova kytarová produkce se zpěvem a v noci pak návštěva místních městských ochránců vyhlášek, kteří nás přišli pobavit informací že na území Petržalky je zakázano rozdělávat ohně a stanovat.

Před půlnocí se začali Roumenisti postupně loučit a sraz tak pomalu končil. Myslím, že vzhledem k tomu, že se nikdo neutopil, ohniště jsme ubránili, nedošlo pivo a nikdo neplatil žádnou pokutu, lze Seriózny Bratislavazraz ohodnotit jako úspěšný.

Tak snad zase příště!Účast byla hned od začátku poměrně hojná.

Oheň hřejivě plápolal...

...a cern0usek vytáhl kytáru a spustil.

Někteří debatovali, někteří v sedě nabírali síly.

Losovačka, až na výjimky, přítomným převlékla dresy.

Stanování zakázáno a tak se spalo pod plachtou.

Ani kapka nazmar! Aneb rozlil se alkohol.

cern0uskův netradiční opékač buřtů.

cern0uskův netradiční držák akordů
 
Československému srazu nazdar!
 
*) Pokud jsem na někoho zapomněl, nebo naopak někoho přidal...nezlobte se a dejte vědět, bylo vás opět opravdu hodně :)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...